Home » Komisja Socjalna » Alior Bank SA

Alior Bank SA

W Alior Baku, bardzo prężnie działają przedstawiciele Konfederacji Pracy w Komisji Socjalnej, która mniej więcej co dwa lub trzy tygodnie rozpatruje szereg wniosków naszych pracowników (byłych i obecnych) o zapomogi, pożyczki, umorzenia, i wszelkie zmiany w umowach.
W wyjątkowych przypadkach Komisja Socjalna podejmuje indywidualne i sporne decyzje w zakresie rozpatrywania wniosków o dopłaty do wypoczynku.

Z ramienia Konfederacji Pracy, zawsze obecnej na posiedzeniach, czynnie biorą udział dwie osoby: Dariusz Nałódka i Krzysztof Dudek. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, nie wahajcie się napisać, zadzwonić, pomożemy Wam we wskazaniu istotnych elementów, które powinny znaleźć się we wnioskach. Jeżeli możecie to dołączajcie do wniosków faktury za leczenie, paragony za leki, wszelką dokumentację wskazującą zwiększone wydatki, będzie to pozytywnie postrzegane i ułatwi to podjąć decyzję o pomocy. Jeżeli wnioskujecie o pożyczkę na cele remontowe, omijajcie wnioskowanie o zakup mebli, ogrodzenia, takich wydatków nie można finansować ze środków ZFŚS. To są najbardziej podstawowe błędy/braki, jest ich oczywiście więcej, dlatego oferujemy swoją pomoc.